„W tym roku Świąt nie będzie” w Nowej Dębie – musical

1

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na rodzinny spektakl musicalowy, pt. „W tym roku świąt nie będzie”. W najbliższą środę 8 lutego 2017 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie zobaczymy widowisko taneczno-muzyczne, w którego realizację zaangażowała się utalentowana wokalnie, aktorsko i tanecznie młodzież z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, które jest współorganizatorem spektaklu w Nowej Dębie.

Premiera musicalu odbyła sie w grudniu 2015 r. Jest to luźna adaptacja filmu „Grinch: Świąt nie będzie”. Pomysł i aranżacja to dzieło Anny Leszkiewicz z opracowaniem muzycznym Małgorzaty Pazdro. Na scenie zobaczymy kilkudziesięciu artystów, poznamy historię zielonego zgryźliwego Grincha oraz mieszkańców uroczego miasteczka Ktosiowo – Wszyscy, którzy wyjdą z musicalu muszą się poczuć jak małe dzieciaczki, które zobaczyły jakby coś z innej bajki. Chcemy, żeby wszyscy wyszli z uśmiechem na twarzy, z zadowoleniem i przyjemnością – mówiła Anna Leszkiewicz.

Ze względu na walory artystyczne spektaklu organizujemy w południe bezpłatny pokaz dla dzieci z przedszkoli i klas początkowych szkół podstawowych – informuje dyrektor SOK Krystian Rzemień – Jednak po południu zapraszam wszystkich starszych, bo warto poczuć się jak w samym środku baśni – dodaje.

Rezerwacje biletów: tel.15 846 24 10 oraz w sekretariacie SOK , cena biletu 5zł. Zapraszamy!

Organizatorzy:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie i Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

Mecenat spektaklu:

Elektromontaż Rzeszów S.A. Zespół Budów Mielec

Zakład Budowlano-Remontowy Stanisław Łęgowski, Bogdan Kupiec

F.H.U. Daga Krzysztof Jeż

HLG Sp. z o.o.

Restauracja i Hotel „Dębianka”

Patronat medialny:

Radio Leliwa, Echo Dnia, Infonowadeba.pl, Tygodnik Nadwiślański, Korso Kolbuszowskie

(Fotografie ilustrujące artykuł: SCK Mielec)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here