BEGG NALP: Zestawienie po IV kolejce

39

WYNIKI 4 KOLEJKI

ZDJĘCIA:

I LIGA BEGG NALP:

II LIGA BEGG NALP:


Wszelkie uwagi odnośnie tabeli strzelców prosimy kierować pod adres infonowadeba@op.pl

5 KOLEJKA BEGG NALP WE WTOREK O GODZINIE 18.00! HALA ZS1!


RELACJE Z BEGG NALPU BĘDZIE MOŻNA RÓWNIEŻ ZNALEŹĆ W NOWYM TYGODNIKU \”INFORMATOR\” KTÓRY UKAŻE SIĘ 4 MARCA!

BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM BEZ KTÓRYCH FUNKCJONOWANIE NALP-u BYŁOBY NIE MOŻLIWE. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM STRATEGICZNYM:

SPÓŁCE BEGG:

FIRMIE BILIŃSKI:


Dziękujemy także Starostwu Powiatowemu w Tarnobrzegu, Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Dęba, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Nowej Dębie i Samorządowemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji.

0

39 KOMENTARZE

 1. Decyzje sędziów są dla Nas ostateczne i niepodważalne dlatego prosimy nie wypowiadaj się kolego w Naszym imieniu .
  Pozdrowienia dla fanów NALPU i gwiazd z FB;)
  [b]Gratulacje dla Strefy[/b]

  0
 2. nie wypowiadam sie w imieniu waszym lecz druzyn i osób poszkodowanych decyzjami arbitrów po meczach z wyzej wymienionymi druzynami

  0
 3. popieram, nie ma co udawac ze sie tego nie widzi , czasami jest to smieszne kto był na mczu FB-Strefa wie o czym mowie , gratulacje dla Strefy:)

  0
 4. co prawda to prawda sędziowie się pogubili w sędziowaniu I ligi .Kontrowersyjne decyzje pomiędzy nimi samymi pozostawiam bez komentu .

  0
 5. może nie sędziowie sie pogubili tylko niektorzy myslą ze każdy mecz muszą wygrać ……… z tym że sport to sport jak słabo grasz to przegrasz a ze niektorzy upatruja w tym winy sedziów to w Polsce normalka…. co drugi Polak to sedzia i specjslita od leczenia … moim zdaniem SEDZIOWANIE BESTRONNE CZEGO W NOWEJ DEBIE JESZCZE NIE BYŁO i to niektórych BOLI….

  0
 6. Poziom w I lidze bardzo się wyrównał takie zespoły jak strefa 11 czy dezamet pokonują faforytów tej ligi, drużyną nieobliczalną jest pizeria nova jeśli są naprawdę mocni to powinni to udowodnić we wtorek w meczu z fb, pub 79 mimo zerowego dorobku jeszcze w tej lidze może coś ugrać. Największe zaskoczeni to postawa strefy 11, skazywani na spadek potrawili zebrac super ekipę i walczyć o najwyższe cele. Sportowe pozdrowienia dla wszystkich biorących w tym udział. Szacunek dla strefy 11

  0
 7. Faworytem jest Pizzeria Nova i potwierdzi to we wtorek. Sędziowie mylą się na całym świecie również w Nowej Dębie. Jednak pomyłki które zdarzyły się w poprzedniej kolejce nie miały wpływu na wyniki meczy. Jak widać podział na dwie ligi był bardzo dobrym rozwiązaniem bo poziom gry znacznie się różni.

  0
 8. Dlaczego nie wprowadzicie zasad jakie są w halówce tylko gracie sposobem Nowa Dęba Ratusz CUP -wiejska rombanka — wymyslonym przez osoby kompletnie nie znające się na tego rodzaju piłce .
  Arbiter C-klasy więc nie oczekujcie za dużo .

  0
 9. czyli jakich "sendzio" ? …. oświeć proszę "osoby nie znające się na tego rodzaju piłce" jakie to zasady ma halówka w wykonaniu "ZNAJĄCYCH SIĘ NA PIŁCE" a zwłaszcza czym się różnią od tych nalpowych :D …. tak na marginesie ….. gdyby "ratuszowe" wprowadziły typowe zasady futsalu to by się dopiero DZIAŁO jaki to łone niedobre i nie znające się na piłce :o

  0
 10. jakby nie patrzec ich mecze sa naprawde ciekawe, widac golym okiem ich zawziętość:) podobnie jest z chłopakami ze strefy ,uwielbiam ich pojedynki , ostatni był wielki ;D Nalp jest coraz ciekawszy ,fajny sposob na spedzenie wieczornego wtorku

  0
 11. jeszcze kilka dni i trener was pogodzi bo zabroni gry w gównianym kontuzyjnym sralpie .Do organizatorów gdzie ubespieczenie

  0
 12. Przecież wy nie macie trenera tylko kolege z drużyny do którego walicie po imieniu no może z paroma wyjatkami.Zabronić to on sobie moze ale napewno nie gry w nalpie-komu Dudziakowi,Wolanowi itp.nie będzie miał nic do powiedzenia

  0
 13. na dzien dobry media wygrywa
  pozniej fb gladko wygrywa
  a nakoncu dezamet tez wygrywa

  oto typy na dzis to sa pewniaczki mozna isc na bukma

  0
 14. heh no to myślę że jeżeli dalej tak pójdzie to media oraz pub spadną do 2 ligi,chłopakom ze strefy 11 należy się 1 miejsce ponieważ grają genialną piłkę, a Turbo Novą nie ma się już co tak podniecać bo jeszcze 3 miejsce ich czeka tak jak na koniec tamtej rundy:)

  0
 15. na orliku Puzon sędziował dla media i jakoś trzeba było to przeboleć a buraki są wszędzie kolego niezależnie czy to miasto czy wieś ale chłopaki graja w piłkę świetnie i temu zaprzeczyć nie możesz.

  0
 16. tak, co się będzie działo????Tomczyk będzie kopał po słupkach bo będzie musiał piłki wyciągać???? daj sobie spokój .

  0
 17. prosba do admina aby nie tolerowal tych durnych wypowiedzi. Nie wszyscy rozumieja ze celem tego turnieju jest zabawa a nie obrazanie innych.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here