[FILM] HETMAN w Nowej Dębie!

9

07-12-2011r.

CHOINKI NOWA DĘBA!

W najbliższy weekend zmienia się rozkład jazdy pociągów. W związku z tym spółka PKP Intercity wprowadza w Nowej Dębie postój pociągu pośpiesznego relacji Zamość – Zielona Góra – Zamość.

Od 11 grudnia 2011 roku, pociąg kategorii Twoje Linie Kolejowe (TLK) połączy Nową Dębę z takimi miastami jak: Kraków, Wrocław, Katowice, Tarnów, Zielona Góra, Opole, Gliwice, Biłgoraj czy Zamość. TLK otrzyma oficjalnie nazwę HETMAN.To dobra wiadomość dla studentów, którzy bezpośrednio dojadą do miasta Smoka Wawelskiego.
Dzięki ofercie specjalnej Bilet Rewelacyjny z Nowej Dęby do Krakowa dojedziemy za 38,00 zł, studencki 18,62 zł.

Dzięki zatrzymywaniu się pociągu TLK w Nowej Dębie, mieszkańcy zyskają wieczorne połączenie kolejowe między Rzeszowem a Nową Dębą. Pociąg będzie wyjeżdżał z Rzeszowa o godzinie 18:46, a czas przejazdu to tylko 40 minut!

Dzięki ofercie specjalnej Bilet Rewelacyjny z Rzeszowa do Nowej Dęby dojedziemy za 14,00 zł, studencki 6,86 zł, a uczniowski 8,82 zł.

Bartosz Bakalarz


FILM HETMAN przejeżdża przez Nową Dębę

9 KOMENTARZE

  1. Nie to żebym narzekał ale wdaję mi się, że 14 zł w jedną stronę to trochę dużo. Jeśli PKP chce konkurować z innymi przewoźnikami to na starcie już przegrywa. Jeśli chodzi o cenę dla studentów i uczniów jest OK. I niech mi nikt nie mówi, że to tylko 40 minut. Bo tak naprawdę ten pociąg powinien być w Rzeszowie w max 30 min!

  2. 40 minut i jazda w miarę komfortowa, a nie na glonojada w busie. Wolę dopłacić kilka złotych i jechać jak człowiek

  3. Kłania się czytanie ze zrozumieniem… [i]Bilet Rewelacyjny[/i] jest to oferta na całej trasie czyli niezależnie czy do Rzeszowa, Krakowa Wrocławia lub Zielonej Góry. Połączenie dobre jest bo dość dużo ludzi jeździ do Krakowa i bezpośrednie połączenie jest ciekawym rozwiązaniem.

  4. korzystalam. calkiem przyjemnie, pociag z przedzialami, i dojechal w 35 minut z rzeszowa do deby z 10cio minutowym opoznionym startem :) takze mysle ze jest calkiem fajnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here