Nominacja do kadry Polski juniorów

2

Kolejna radosna wiadomość dotarła do Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Nowa Dęba z centrali Polskiego Związku Badmintona w Warszawie.

Po trójce młodzików, czwarty badmintonista z Nowej Dęby 17 – letni Patryk Kopeć, tym razem junior młodszy (aktualny srebrny medalista w grze podwójnej juniorów młodszych i brązowy medalista w grze mieszanej juniorów młodszych na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Białymstoku), otrzymał powołanie do Kadry Polski Juniorów U – 17 i 19 oraz na dwa zgrupowania tej kadry, które odbędą się
w dniach: 11 – 18.08.2015r. w Giżycku oraz w dniach: 22 – 30.08.2015r. w Białymstoku.

To kolejne duże wyróżnienie dla badmintonistów z Nowej Dęby oraz docenienie nowodębskiej myśli szkoleniowej.

To historyczna chwila dla sekcji badmintona Stali Nowa Dęba, ponieważ jeszcze nigdy aż tylu badmintonistów (2 zawodniczki i 2 zawodników) nie otrzymało w jednym sezonie tylu nominacji do kadry Polski.
To zasłużone docenienie wyników sportowych badmintonistów Stali Nowa Dęba, jakie osiągnęli na kortach całej Polski w minionym sezonie rozgrywkowym ze strony polskiej badmintonowej centrali.

unnamed (32)

Na zdjęciu aktualny wicemistrz Polski juniorów młodszych w deblu i brązowy medalista w mixście 17 – letni Patryk Kopeć, członek kadry Polski U – 17 i 19.

0

2 KOMENTARZE

  1. gratulacje badminton to sport którym Nowa Dęba stoi szkoda tylko że nie wszyscy to dostrzegają zwłaszcza ci którzy powinni

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here