Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w badmintonie w Zamościu

0

W Zamościu rozegrany został kolejny już w tym sezonie Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w badmintonie. I kolejny już raz w tym sezonie doskonałą formą błysnęli reprezentanci Stali Nowa Dęba, którzy aż siedem razy stawali na podium dla zwycięzców.

W grze pojedynczej młodziczek pierwsze miejsce po znakomitej i dramatycznej grze wywalczyła Beata Mycek, pokonując w finale Magdalenę Golenia (UKS Orbitek Straszęcin) 2:1 (17:21;26:24;21:18). Na miejscu czwartym uplasowała się Zofia Tomczyk. W grze podwójnej młodzików pierwsze miejsce wywalczył debel chłopców: Rafał Lejko (Stal) / Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin), pokonując w finale parę Miłosz Piotrowski / Kamil Zawada (UKS Kiko Zamość) 2:0 (21:12;21:10). W grze podwójnej młodziczek pierwsze miejsce wywalczył debel dziewcząt: Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (UKS Orbitek Straszęcin), pokonując w finale debel klubowy Stali Nowa Dęba: Aleksandra Michalczuk / Zofia Tomczyk 2:0 (21:11;21:11). W grze mieszanej młodzików na drugim miejscu uplasował się mixt klubowy Stali Nowa Dęba: Rafał Lejko / Natalia Róg, na miejscu trzecim mixt kombinowany: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal Nowa Dęba), a na miejscu czwartym zawody ukończył mixt klubowy Stali: Patryk Róg / Aleksandra Michalczuk. W grze pojedynczej młodzików trzecie miejsce wywalczył Patryk Róg (Stal).