Tomasz Biesiadecki wystartował maratonie z serii Cyklokarpaty.pl

9

27 lipca 2012W minioną sobotę 21 lipca odbył się kolejny maraton z serii Cyklokarpaty.pl w miejscowości Koninki.

Wyścig był bardzo ciężki z powodu warunków pogodowych tj od rana padał deszcz który znacznie podniósł trudność trasy. Na najdłuższym dystansie ,,giga,, liczącym według organizatora 70 km i 2800m podjazdów Tomasz Biesiadecki zajął tam 4 miejsce.

W najbliższą sobotę 28 lipca startuje w Gorlickim sprincie rowerowym który organizatorzy reklamują jako jedna z najciekawszych i najlepiej rokujących imprez sportowych jakie do tej pory miały okazję odbyć się w Gorlicach.

Aby zapewnić odpowiedni poziom widowiska sportowego w tym roku na starcie naszego wyścigu stanie 16 najlepszych kolarzy z południowej części Polski, gwarantuję to, że każda z osób która 28 lipca pojawi się na gorlickim rynku będzie miała okazję podziwiać widowisko sportowe najwyższych lotów.

Przemysław Maćkowiak

0

9 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla Pana Tomka, ale polszczyzna którą napisano tą notę prasową, woła o pomstę do nieba, a momentami nawet krzyczy…

    0
  2. a jak poszło naszemu kolarzowi na tej imprezie? to było wczoraj wiec może ktoś już coś wie ??? nie pochwali się sam??

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here