Zwycięstwo w wielkim stylu

24

Stal w wielkim stylu pokonała na własnym boisku Rzemieślnika Pilzno aż 4:0!

Mało kto spodziewał się takiego rezultatu. Wprawdzie kibice po cichu liczyli na zwycięstwo jednak nikt nie przypuszczał, że nowodębscy piłkarze strzelą aż 4 bramki!

Stalowcy napierali od samego początku meczu. Dobra i składna gra zaowocowała już w 10 minucie spotkania. To właśnie wtedy Jakub Uznański umieścił piłkę w bramce gości. Z trybun posypały się gromkie brawa, które jeszcze bardziej zmobilizowały naszych piłkarzy do ostrzejszej gry dzięki czemu już sześć minut później kolejnego gola strzelił Paweł Nowak.

Mniej więcej od 20 minuty spotkania nasi piłkarze lekko \”przysiedli\” i to drużyna z Pilzna była przez chwilę stroną atakującą. Jak się okazało była to jedynie krótka przerwa na złapanie oddechu. W 36″ minucie kolejną bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Nowak. Wynik spotkania do przerwy wynosił 3:0 dla Stali. Było już prawie pewne, że nic nie odbierze nam kolejnych 3 punktów w lidze. Jedyną niewiadomą pozostawał wynik. Nasi piłkarze mimo sporej przewagi nie odpuścili swoim rywalom. Przypieczętowaniem zwycięstwa była kolejna bramka Uznańskiego strzelona w 52 minucie.

Piłkarzom dziękujemy za piękne widowisko i gratulujemy wysokiego zwycięstwa życząc kolejnych sukcesów! HEJ STAL!

mks
Fot.: Klub Kibica

24 KOMENTARZE

 1. do llibrus
  15 lat Stal grała w 5 lidze a i nawet kilka sezonów w A klasie. Połowa kibiców więc nawet nie pamięta naszej drużyny w meczach z jakąś lepsza drużyną niż te z okręgówki. Więc myślę ze warto się cieszyć choćby nawet tylko chwilowo bo nikt nie przypuszczał że będziemy na pierwszym miejscu po 6 kolejkach mało tego jesteśmy jak na razie jedyną niepokonaną drużyną w IV lidze.
  Nie zaczynaj więc niepotrzebnej kłótni tylko pogratuluj zawodnikom za ambicje

 2. A kiedy sie zacznie sprzedawanie meczy ? Bo pierwszy rok i awans do 3 ligi ? Cos mi sie wierzyc nie chce :) A im wyzej tym wiecej trzeba placic np. do PZPN

 3. heh,sprzedaż zaczyna się w II rundzie,baraże też będą.
  W piątej to jeszcze jest granie i ciężko się wyrwać.
  A tutaj to już handelek !!! co widać po poziomie-a może wzmożone treningi dają efekty? w to nie uwierzę bo ich niema !!
  PIŁKARSKI POKER :P
  SIARECZKO ty klubie nasz !!!:o

 4. bo sam jesteś śmieszny i naiwnie żałosny,ale może za to szczęśliwy,
  w co ty wierzysz w polską piłkę nożną ?
  Jeśli tak kup sobie racę i postrzelaj na trybunach,będzie super.
  A i jeszcze 5 zł za wstęp zapłać.
  MI jakby ktoś dał 25 zł to nie wiem czy bym wysiedział. :P

 5. walka, ambicja, chęć do grania- wczorajsze cechy naszych piłkarzy. :) Nikt chyba nie powinien zalowac przyjscia na stadion. :) Uznański się odblokowal i dobrze, Nowaczek zagral tak jak zawsze i dodatkowe plusy za skutecznosc :) czaij sie na tą piłke jak wilk :D Wojtek też w obronie wczoraj zagral najlepszy mecz swoj jak na razie w 4 lidze . Ogolnie caly zespol zaslużył na wielka pochwałę BRAWO

 6. Wszystkim henrykom v i jemu podobnym chcę przypomnieć ze STAL Nowa Dęba potrafiła KIEDYŚ dokopać pierwszoligowej Wiśle Kraków ustępując jej jedynie w karnych (3:4). I to właśnie jest miarą wielkości drużyny, i to właśnie były ambicje i wola walki. A dzisiaj pierwsze o czym się gada to o kasie…

 7. Wszystkim henrykom v i jemu podobnym chcę przypomnieć ze STAL Nowa Dęba potrafiła KIEDYŚ dokopać pierwszoligowej Wiśle Kraków ustępując jej jedynie w karnych (3:4). I to właśnie jest miarą wielkości drużyny i jej poziomu, i to właśnie były ambicje i wola walki. A dzisiaj…

 8. Heh… żal d…pę ściska widzę. Gadajcie co chcecie, chodźcie sobie na siatkówkę, badmintony czy nawet na grzyby do lasu ale jeśli nie podoba się Wam to, że piłkarze grają w końcu w IV lidze i dobrze im idzie to zamknijcie się i nie wychylać łbów z budy. Cieszmy się z sukcesów póki są, w końcu przyjdzie porażka i jestem pewny, że poleje się krytyka… Tacy jesteście właśnie. Tylko czekacie na możliwość do zrównania z ziemią, krytyki i wyzywania. Mali ludzie z małego miasta, którym za wiele się wydaje.

  Brawo Stalowcy, Hej Stal!

 9. Brawo !!! Gratulacje !!!
  Większość ludzi wam dopinguje,dobra robota chłopaki !!!
  Brawo dla trenera,oby starczyło wam sił.Gratulacje !!!
  Jest ciężko w tych warunkach,wie to ten,choć trochę zna się na piłce w Polsce.
  Ale pokażcie ducha i chęci ,to III liga w zasięgu za rok za dwa jak nie od razu,choć wiem ,że to trudne.Róbcie swoje,po grajcie !!
  Reszta przyjdzie sama.
  Jeszcze raz gratulacje zespołowi i trenerowi !!!

 10. jak patrze na te wiochy w tabeli to co byście nie zagrali i tak jesteście lepsi !!!
  Stal III liga jest nasza..!!!!:o

  Do boju chłopaki,Cała Gmina trzyma kciuki !!!
  Hej Stal !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here