[TELEDYSK] Jesioł i KtK Kot z kolejnym klipem w Chicago!

13

„Nie zatrzymasz mnie” – to kolejny wspólny singlowy utwór Jesioła i Kota KtK zwieńczony teledyskiem. Wideo oraz utwór zrealizowano podczas pobytu Jesioła w Chicago, gdzie w następstwie po singlu „Kwarantanna” powstała całość nowego singla. Znani z lokalnej działalności artystycznej w Chicago i Rzeszowie – Jesioł i Kotu, tym razem serwują nam rap w takim klimacie…

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

13 KOMENTARZE

 1. co jak co ale braku konsekwencji temu gościowi nie można zarzucić, widać pasje i determinację od lat, ma to wszystko swój poziom, gratuluje jesioł!

  +1
 2. ten koleś to jak ten Japończyk co to skakał na nartach przez całe swoje życie i nigdy niczego nie osiągnął… Obywatelu (j)osioł, stanijcie tak przed obliczem jakiejś kadry fachowców co to prowadzą takie programy TV, które mają za zadanie wygrzebać jakiś talent, a nóż gdy się będziecie produkować oni będą wtedy gadali ze sobą i się wam poszczęści…. Chyba ze wasze wysiłki josioł nie zadowolą przesłuchań kwalifikacyjnych…..

  +10
  • Bo on żadnego przekazu nie ma. Osobiście jak gostka usłyszę w radio kampus to będzie coś, narazie to taki lokalne nic.

   0
 3. Jedyny konsekwentny i tak ambitny artysta z rapowych nurtów jakiego wydała na świat Dębska ziemia, zrobił więcej dla miasta i młodzieży niż którykolwiek urzędas przez dekade kadencji a pustakom oczywiście nie pasuje hahaha. Brawo Jesioł nie zatrzymuj się nigdy a komentujacy akurat ten kawałek w taki sposób sami sobie strzelają w niespełnione łby ;))

  +2
  • jemiołaku, w kawałkach pozujesz na mocarza, raz nawet miałeś incydent w szkole z podpaleniem włosów jednemu chłopakowi wraz z ćepokiem, a jak przyjdzie co do czego to smarujesz na swoją cześć komentarze. Zapamiętaj, było dane, zostanie wrócone, tylko mi tu się pokaż, łysa, pusta pało.

   +6
 4. hahahah no widze że piękny jad siedzi w ludziach, jesioł mam nadzieje że nie czytasz tych wypocin rób swoje nie patrz na tych nowodębskich przegrańców, chcieli by umieć tyle co ty

  +1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here