Wakacyjne kino na leżakach w Nowej Dębie

12

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie oraz Miętowa Budka w Nowej Dębie zapraszają na WAKACYJNE KINO NA LEŻAKACH. Pierwszy seans odbędzie się 5 sierpnia (czwartek) o godz. 20:30 na placu przed Domem Kultury. Wyświetlona zostanie zabawna komedia pt. „Starsza Pani musi zniknąć” z ograniczeniem wiekowym od lat 13. Serdecznie zapraszamy na 90 minut leżakowego relaksu.

0

12 KOMENTARZE

  • Proboszczowi zostaw to co do niego należy, a Pani Iwona niech robi swoje – to dwa organizmy które należy oddzielić – aby nie było to tak jak za Ministra(nta) Krysi! Trzymam kciuki za indywidualne podejście do spraw społecznych i oczekiwań mieszkańców!

   +12
  • Proboszcza bym w to nie mieszał, to promocja jak zwykle marksizmu antykulturowego. Nieoczytane głąby nie mają o niczym pojęcia. Zresztą ten proces zmiany świadomości zombiaczków przez zachodnich ultrakomunistów zaczął się już dawno. Część 30-40 latków ma zryte głowy, a co dopiero młodsi. Zapakują ich w bydlęce wagony i nie skapują.

   0
  • Jestem ciekawy jakie ma pochodzenie ta Pani. Jak w Niemczech dzieci tych którzy wywołali rewolucje Narodowo Socjalistyczną wywołali rewolucje 68 roku. W Polsce dzieci katów i morderców prawdziwych jagiellońskich elit też zostały lewaczkami. Najgorsze, że dzieci katów pomieszały w głowach dzieciom ofiar.

   0
 1. Rozumiem inicjatywę ale tak stary i głupi film to jednak porażka. Dajcie coś nowego jeśli chodzi o film a jak nowe to możemy jakiś kabaret? Albo polskie stare klasyki komedie takie co mają po niewiele 80 minut.

  +5
  • Majdam Krolewski to Krolewski , gdzie lesnej polanie do Majdanu tyle samo co siatkarzom do zlota

   +3
 2. Ja przyniosę już popkorn tylko rezerwuje miejsce koło radnego zawsze to można być zauważony ewentualnie koło nowej dyrekcji to tak na przyszłość bo jakoś odwołali niespodziankę leżakowania.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here