Prawdopodobnie najlepsze domki letniskowe na rynku

0

Artykuł promocyjny

Domki letniskowe wykonane z wysokiej klasy drewna cieszą się niesłabnącą popularnością pośród osób mieszkających w umiarkowanej strefie klimatycznej. Eko Architektura to czołowy producent konstrukcji drewnianych. Dziś jej dyrektor Przemysław Balcewicz opowie nam o tym, co stoi za sukcesem przedsiębiorstwa.

Czym jest Eko Architektura?

Człowiek przez wiele lat budował domy, nie zważając na środowisko. Nie interesowało go masowe wycinanie drzew oraz wydzieranie ziemi cennych minerałów. Tworzył substancje, które niszczyły nie tylko środowisko, ale i podtruwały mieszkańców. Brak szacunku okazywanego naturze, doprowadził do sytuacji, z którą walczą dziś głowy wszystkich wysoko rozwiniętych państw. Na szczęście ludzie nie pozostają obojętni na los Ziemi. Dzięki takim osobom nasza firma może propagować produkcję ekologicznych drewnianych domków. Eko Architektura to prężnie działająca od wielu lat na polskim rynku firma budowlana. Specjalizujemy się w tworzeniu rozmaitych konstrukcji drewnianych o charakterze użytkowym. W naszej pracy korzystamy wyłącznie z produktów pochodzenia naturalnego, dzięki czemu tworzone przez nas konstrukcje są w pełni bezpieczne dla użytkowników. w przypadku naszych domków ekologia nie ogranicza się jedynie do surowca, z którego korzystamy. Wykorzystywana przez nas technologia umożliwia ograniczenie  ilości materiałów,  jakie wykorzystujemy zimą do ogrzania naszych domów. Drewno utrzymuje stałą temperaturę w budynku, dzięki czemu zaoszczędzimy sporą sumę gotówki.

Co wpłynęło na popularność drewnianych domków letniskowych?

Nasze drewniane domki letniskowe tworzone są z największą starannością o detale. Zatrudnieni u nas specjaliści czuwają nad przebiegiem każdego etapu prac, dzięki czemu klienci widzą z jakim oddaniem pracujemy nad realizacją ich projektów. Poza tym domki letniskowe są łatwe w montażu i zdecydowanie tańsze od betonowych konstrukcji. Z tego względu może sobie na nie pozwolić większa część naszego społeczeństwa. Nasz drewniane domki wykonane SA z najwyższej klasy drewna iglastego. Najczęściej są to jodły oraz sosny, których drewno posada od 14% do 18% wilgotności. Tylko to sprawia, iż konstrukcja stanie się trwała, wytrzymała oraz odporna. Drewno posiadające większą wilgotność musi zostać osuszone, w przeciwnym razie wraz z upływem czas może się odkształcać.

Czy drewno posiada właściwości korzystnie wpływające na nasze zdrowie?

Niezwykłe właściwości drewna znane są od lat. W ostatnich latach coraz więcej osób pragnie się nim otaczać. Drewno wykazuje właściwości higroskopijne. Oznacza to, iż wchłania nadmiar unoszącej się w powietrzu wilgoci. W przypadku wystąpienia suchego powietrza, drewno oddaje zgromadzony wcześniej płyn. Co więcej,  za sprawą znajdujących się w pniu żywic, każde drzewo posiada swój niepowtarzalny zapach, który kojąco wpływa na nasze drogi oddechowe. Przebywanie z drewnianych pomieszczeniach nie wywołuje uczuleń. Z tego względu zalecane jest wszystkim, którzy zmagają się z licznymi dolegliwościami. Naukowcy zajmujący się badaniem drzew, udowodnili, iż jego kolor, oraz widok naturalnych słojów, wpływa na nas uspokajająco.

Czy drewno jest trwałym materiałem budowlanym?

Drewno  wbrew pozorom jest jednym z najtrwalszych materiałów wykorzystywanym do budowy domów, a do tego w pełni ekologicznym. Dodam, iż nasz firma poza budową domków letniskowych podejmuje się wykonania:

  • Drewnianych wiat,

  • Garaży,

  • Altanek,

  • Oraz szop na narzędzia,

Każdy z naszych produktów w 100% wykonany jest z drewna. Odpowiednio zabezpieczone drewno będzie nam służyć przez długie lata. Z tego względu do każdego projektu dodajemy specjalnie przygotowaną instrukcję, która opisuje w jaki sposób zabezpieczyć nasze drewniane domki. Oczywiście wraz z upływem lat na powierzchni drewna mogą powstać pęknięcia oraz przetarcia. Zapewniam Państwa, iż jest to naturalny i bezpieczny dla użytkowników proces. Drewno pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych może ulec drobnym odkształceniom, co w żaden sposób nie wpływa na jakość konstrukcji.

 

Artykuł promocyjny