[FILM] Gwiezdne wojny na plantach

65

2013-12-16


Co chwile obserwujemy cuda jakie dzieją się na nowych, zrewitalizowanych za miliony złotych plantach.Problemy z oświetleniem były zgłaszane już wcześniej. W posiadanym przez nas piśmie jakie skierowały władze gminy do wykonawcy plant w dniu 18 października 2013 na naprawę oświetlenia dano firmie 7 dni…

Nadleśnictwo Nowa Dęba

7 dni minęło a mimo to problemy z oświetleniem są widoczne niemalże codziennie. Mało kto potrafi wskazać kiedy oświetlenie świeciło właściwie. W sprawie oświetlenia radny Marek Ostapko interpelował do burmistrza. 4 grudnia padała taka oto odpowiedź:

Z kolei w dniu dzisiejszym w odpowiedzi na kolejne pismo radnego Ostapki zastępca burmistrza Zygmunt Żołądź odpowiedział:

Panie Burmistrzu! Jest pan zaniepokojony? To co panowie burmistrzowie odebraliście od wykonawcy? A może jednak radny Marek Ostapko ma racje mówiąc iż odebrano fuszerkę? Poniżej zdjęcia wykonane 16 grudnia po 21:00.

/info

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

65 KOMENTARZE

 1. Znowu Zygmunt musi się tłumaczyć za Ordona… Ordon przecinał wstęgi to mógłby wytłumaczyć ludziom co się dzieje i za co zapłacił miliony złotych z naszych podatków. Panie Ordon , piastowanie obowiązków burmistrza to także obowiązki i odpowiedzialność. Rozumie pan to? Szkoda Zygmunta bo on jako jedyny jeszcze coś robi, stara się to jakoś maskować.

  0
 2. Halo to 1 do wieży czy mamy zgodę na lądowanie… – parodia co się w tym ****istym Miasteczku dzieje… myślałem że choć nad zalewem dobrze zrobili ale i tam lipa… hahah i jeszcze to odpływające molo. tutaj to ktoś grubo pojechał… jak to mówią ZEPSUĆ, Z*EBAC ,SPI*RDOLIĆ…

  0
 3. To niech robią dobrze. Za to im mieszkańcy płacą. Wtedy utrzymają koryto. Ale jak widać tak są do koryta przywiązani, że nie potrafią się przyznać do tego, że nie dają rady.

  0
 4. [quote]Jest tam jakaś inwestycja niez**** w Nowej Dębie?[/quote]

  rozumiem że chodzi Ci o to czy jakaś inwestycja została wykonana prawidłowo? MYŚLĘ, ŻE TO BAAAAAAAAAAARDZO DOBRE PYTANIE DLA INSTYTUCJI KONTROLNYCH RÓŻNEGO SZCZEBLA.

  0
 5. Burmistrze odejdzcie póki wasza śmieszność nie odbije się na waszym dalszym życiu, jeszcze gdzieś do roboty idzcie i zapomną ludzie pomału…

  0
 6. Zygmuncie Żołędziu
  Wiesławie Ordonie
  Mario Mroczek
  Czy jak będę szła z moim dzieckiem po tych plantach w deszczu lub po deszczu tudzież w ziemie to mogę być pewna, że mnie i mojemu dziecki nic nie grozi? Czy mogę być pewna tego, że ten prąd z podłogi nas nie potelepie? Ręczycie za to???

  0
 7. Ostabko przesadza, wielki mądry i najlepszy się znalazł, wszystkiego się czepia wszystko źle już widze co on by narobił, niech posłucha i poczyta komentarzy na swój temat od innych a nie tych które on sam pod psełdonimem wygłasza

  0
 8. Matko.
  Światło świeci w nocy. A kto po deszczu chodzi i w dodatku po nocy? To jak ma potelepać. Bardziej waszego Ździcha telepie delitium tremens.

  0
 9. Ja myślę, że takie migające to nawet ładniejsze so. I te murki z krzywiznami też majo taki swój urok. Nie rozumim o co tyle hałasu. Nowe jest to wiadomo, że się psuje. Musi się dotrzeć wszystko i byndzie dobrze. Dlatego podziwiam moich burmistrzów najlepszych i radnych za to, że z tako godnościo i rozwago realizujo inwestycje. Oby tak dalej! A molo niech pływa po całym zalewie jak statek. To byndzie atrakcja turystyczna!

  0
 10. Ostapko rządzi !!! Pije piwko z Grzędą i spiskuje przeciwko burmistrzowi , Grzęda nie "dostał" placu pod drugi blok to swe żale wylewają przy kufelkach , nic to że parę lat temu Ostapko "srał" na grzędziaka , teraz wspólny wróg ich połączył …

  0
 11. Kazdy z was jak kupuje samochód to czepia się każdej ryski i najmniejszych nawet wad. Dlaczego więc chcecie przymykać oczy na fuszerę w przestrzeni publicznej?

  0
 12. A to tylko Ordon ma monopol na "spiskowanie"? niech wypełnia obowiązki tak aby "spiski" przeciwników kończyły się fiaskiem. Spieprzyli planty i inne inwestycje. Pretensje mogą mieć tylko do siebie. Powinni za to ponieść polityczną karę.

  0
 13. Ordon!!!! Zobaczysz mój głos jak świnia niebo!!!! Córva jak sie ciesze że wybiry już niedługo! Żebyś wiedział ,że jak kto z mojej rodziny na ciebie zagłosuje ty nędzny burmistrzyno, do doopy kopów nasadzę jak należy! Ale dobrze ze piszo na tej stronie co jest grane to i ludziom co nie czytajo się powie! Tyle pieniędzy psze****!!!! Chłopoe Boga sie nie boisz!!!

  0
 14. Jak widać zgoda buduje co w tym widzisz złego? Samemu cieżko się spiskuje. Piwko dorosłym tez wolno zażywać, nawet parami. Jeśli dadzą radę firmie ORdŻol to maja moje poparcie. Kamil.

  0
 15. Czekamy na sprawozdanie z przeglądu linii i urządzeń oświetlenia na całym terenie…. Masz Zygmunt film, po co ci sprawozdanie? Wszystko tam widać! Oświetlenie wydaje z siebie ostatnie dmuchy!

  0
 16. Ale jeśli Ostapko nie ma racji to dlaczego te światła nie świecą a burmistrzowie Ordon i Żołądź wyrażają ździwienie częstością awarii?

  0
 17. Zgadza się jeden pisze cały czas o usterkach na plantach, właściciel firmy że to przez spacerujących ludzi te usterki, inspektor nadzoru że to tak miało być a ludzie z urzędu że niem żadnego problemu. Skoro firma nieradzi sobie w tym momencie z naprawami światełek to niech zatrudni sobie ludzi którzy zrobią to raz a porządnie. Ciekawi mnie jak te inwestycje (planty ,zalew) przetrwają zimę?

  0
 18. Nasz wspaniały Lord Vader się postarał o uatrakcyjnienie placu, miejmy nadzieję że nie wylądują na tym pięknym placu przybysze z kosmosu

  0
 19. widzę że mamy i Skywolkera w naszej gminie:-) także widzę że wszystkie te dziwne sprawy z nowymi przybytkami w mieście to jakieś celowe działanie:-)

  0
 20. wezcie w **** wylaczcie ta chinszczyzne!!!! kto w ogole wpadl na tak po**** pomysl zeby zamontowac ledy w dreptaku… przeciez to wyglada jak najtansza chinszczyzna ze nie wspomne jak jebie po oczach!!! DZIADOSTWO

  0
 21. Cholera jasna przecież to miała być tajemnica z tymi światełkami na 18 grudnia 2015 roku na premierę nowych Gwiezdnych Wojen. Ma być C3PO oraz R2D2 i te nieszczęsne światełka :o

  0
 22. ja proponuje zdemontowac to oswietlenie dolne zostawic tylko lampy I nie bedzie problem bo to niestety naprawi sie dzisiaj a za rok bedzie tak samo to oswietlenie cyba to nie wypal

  0
 23. A znacie alfabet Morsea?Uśmiałem się jak kuń jak widziałem jaki szyfr przekazują w przestworza.Nie będę tu cytował,bo mnie raz za razem spazmy śmichu targają:D:D:D:D

  0
 24. ja tam nie znam dokładnie tego morse'a ale wydaje mi się że przekazuje niemoralne propozycje urzędnicze, ale wstyd, oby jednak sygnał nie doleciał za daleko

  0
 25. Szkoda gadać panowie nie umiecie rzAdzic trzeba wywalić na zbity pysk przyjadą na wybory na pewno, koledzy i koleżanki z wysp zrobimy wielka akcje – przyjedz na wybory, ratuj Nowa Debe!

  0
 26. te swiatelka skutecznie oslepiaja w nocy, to musi byc jakis nowoczesny produkt bialoruski – nowosc na rynku, ale za to ludzie chodza zygzakiem

  0
 27. [quote]PRZYJEDZ , PRZYJEDZ AZ Z WRAZENIA CI MOWE ODBIERZE JAKIE POD RZADAMI ORDONA MAMY PIEKNE MIASTO, PO PROSTU 7 CUD SWIATA[/quote]

  Co twoim zdaniem jest piękniejsze? Klawiszujące płyty granitowe czy krzywy murek? Moim zdaniem lipne światełka są najpiękniejsze i przypominają mi kompilacje filmików z youtube pod hasłem "We Love Russia".

  0
 28. LUUUUUUUUDZIE !!!!!! CZY WY NIE WIECIE ŻE TO MRYGANIE OŚWIETLENIA JEST ZROBIONE SPECJALNIE ? ? ? NASZ KOCHANY ZARZĄD GMINY W TEN SPOSÓB CHCE NAWIĄZAĆ KONTAKT Z OBCYMI Z INNEJ GALAKTYKI, A NÓŻ I KTOŚ ODBIERZE TEN SYGNAŁ I PRZYLECI ODBUDOWAĆ NAM PLANTY ORAZ TEREN NAD ZALEWEM. TO JEST APEL O POMOC W RATOWANIU NASZEJ GMINY ! ! ! !

  0
 29. nie ma czego się czepić p.Marek Ostapko i jego reszta ekipy.jak żaden inny burmistrz dużo zarobiła tamci co byli nic nie zrobili .tylko paczyli aby kasę wziąść do swojej kieszeni albo różne imprezy robić i tylko pili za te pieniądzą.taka prawda.dzięki panu Ordonowi mamy plac zabaw dla dzieci planty ładne i zalew a to że małe usterki to nie jego winna firma powinna robić dobrze niech się nauczą robić wszyscy dobrze.ty bierzesz kasę aby tylko ujeżdżać na panu burmistrzu i kołki mu podstawiać też sprawiedliwy nie jesteś więc pilnuj siebie

  0
 30. swiatel na Rzeszowskiej nie chcieli zrobic, a tutaj potrafili sfinansowac takie glupoty i te murki berlinskie w lesie i lawki, gdzie nikt nie bedzie siadal, jak mozna miec wlasne miasto tak dalej

  0
 31. Ostapko jest przydatny przynajmniej ma kto błędy wytykać tak to by jak eis nie świeci to się nie świeci i znając polski realia mijały by miesiące i dalej by nie świeciło

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here