LZS Jadachy: Nie możemy być karani za naszą aktywność

25

2013-11-12


Na portalu społecznościowym Facebook ukazał się list zarządu, zawodników i piłkarzy LZS Jadachy jaki został skierowany do radnych i burmistrza Wiesława Ordona. Sportowa społeczność Jadachów przedstawia sprawę jasno – Nie możemy być jednak karani przez gminę za naszą aktywność – a tak w tym momencie interpretujemy sytuacje. – piszą.

PONIŻEJ PREZENTUJEMY TREŚĆ LISTU JAKI ŚRODOWISKO SPORTOWE JADACHÓW WYSTOSOWAŁO DO WŁADZ GMINY

0

25 KOMENTARZE

 1. Widzę, że nie tylko miasto ale także sołectwa mają już dość panowania pana Ordona i dostrzegają, że tak dłużej się nie da. Brawo!

  0
 2. Też ciekawy jestem metodologii. Jak to jest że jedni dostają kwotę X a inni Y a jeszcze inni nie dostają nic. Jakie są zasady? Jak to się wylicza? Bo jak piszą sami zainteresowani czyli kibice i piłkarze z Jadachów raczej nie jest to wyliczane wedle realnych potrzeb.

  0
 3. moze i cos jest w tym pismie! przeciez burmistrza tarnowska weszła do A klasy i tez dostała tyle co jadachy, ale im to nie zagwarantowało utrzymania i spadli z hukiem! dajmy pieniadze za wyniki a nie ze sie nalezy! cygany i chmielów co roku biją sie o przedostatnie miejsce w tabeli a mimo to zawsze dostają kase!

  0
 4. Ordon traktuje Jadachy gorzej niż inne sołectwa i to da się odczuć. Owsikowym zwyczajem robi. Ale popamięta jeszcze Jadachy. Wybory już niedługo.

  0
 5. Prorokuje że po tym artykule LZS Jadachy dostaną jakiś ochłap by uspokoić emocje. Następnie możliwe że Ordon pojawi się w remizie i będzie puszczał slajdy obiecując jak będzie cudownie gdy go Jadachy poprą na kolejną kadencje. Ale Jadachy się już na slajdy nie nabiorą. Miałeś dwie kadencje. Kolejna sprawa: dlaczego radny z Jadachów Andrzej Durtka siedzi cicho???

  0
 6. Przepraszam bardzo, burmistrz za siatkowka? nie bede sie brzydko wyrazal znowco ale nie ma nawet klubu mezczyzn w siatke w debie bo NIE MA NA TO KASY ! wiec nie gadaj glupot jak nie masz o czyms pojecia.

  0
 7. Burmistrz łaski nie robi, że przeznacza kasę na kluby sportowe.
  Swojej nie daje, tylko publiczną. Zatem ma obowiązek dzielić zgodnie z osiągnięciami.

  0
 8. o a co sie stal odzywa? czyżby widmo tego że za pół roku razem z Jadachami w jednej lidze bedą :D Pan B dla Jadachów zrobił na zewnątrz i wewnatrz szatnie, oswietlenie na boisku, piłkołapy za bramkami i duzo wiecej a to lezy w obowiazku gminy a nie pana b. a wam ze stali żal du.. sciska bo mieliście chamy złoty róg, a został wam sie jeno sznur w okręgówce. a ze wolan umie sobie poradzic i lzs ma z tego kozysc to tylko chwala mu za to!

  0
 9. Jadachy zapamiętają jak potraktował ich burmistrz. To czy da teraz te pare groszy na pokaz już nic nie zmieni. Miał dwie kadecnje na to by pomóc w Jadachach. Teraz niech się nawet nie pokazuje z tymi śmiesznymi slajdami bo już nikt tego nie kupi.

  0
 10. tyle się dostaje z gminy to jest dużo powinno wystarczyć po co płacić zawodnikom to tak by nie grały , niech zrobi drogie i niech połoczy gminy na inne wioski daje

  0
 11. heh jak masz w pismie ze 29 tys nie stacza w A klasie! Skoro w B klasie mają 27 tys a koszty sa o wiele niższe to własnie w B klasie powinni płacić bo mają z czego!

  0
 12. z tego co rozmawiałem z pewnym panem to w B klasie ledwie wiążą koniec z końcem ale starcza, a jesli wszystko jest droższe w A klasie to 2 tys więcej nie wystarczy nawet na sędziów a co dopiero dojazdy i inne opłaty!

  0
 13. radny andrzej nie nadaje się na pelnienie tej funkcji niecg się dobrze zastanowią ci co go namaszczają. andrzej chyba to sam zrozumie.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here