Rusza remont ulicy Leśnej

26

22-03-2013


Cena inwestycji to 1 082 757,03 zł – zadanie jest dofinansowane w 50% z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – etap II: \” Bezpieczeństwo, Dostępność, Rozwój\”.
Remont ma się zakończyć do dnia 15 sierpnia 2013 r.

ZOBACZ POPRZEDNI TEKST: \”Leśną czeka przebudowa\”

Przebudowa obejmie odcinek o długości 911 m począwszy od drogi krajowej nr 9. Prace remontowe obejmą wykonanie konstrukcji jezdni, przebudowę skrzyżowania z ulicą Mickiewicza, wykonanie remontu zatoki postojowej przed budynkiem PGKiM, wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych, wymianę nawierzchni zjazdów na posesje, remont kanalizacji deszczowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz montaż barierek zabezpieczających ruch przy Szkole Podstawowej Nr 2 i Przedzkolu Nr 5.

UMiG

0

26 KOMENTARZE

 1. Pieniadze doslownie wyrzucone w bloto i to nie male ,dla kilku pojazdow przejezdzajacych dziennie ,ale jakos w tej sprawie nie widac krytyki Ordona :o

  0
 2. Dojazd do największej szkoły podstawowej, działek, przedszkola to wyrzucenie pieniędzy w błoto? Kilka osób dziennie??? Chyba kilkaset. Nie wspominając o ok. 200 mieszkańcach Leśnej. Więc zastanów się czasem co piszesz.

  0
 3. Prosze zeby #3 raz sie tamtedy autem przejechal. jezeli przez caly odcinek utrzyma 30km/h i nie urwie podwozia to mu gratuluje. Codziennie ludzie dowoza dzieci do szkoly, przedszkola, dojezdzaja do domow, dzialek i garazy

  0
 4. Do3. Powiem tylko tyle, że mózgojad w twojej łepetynie zdechłby z głodu.

  Przechodząc do rzeczy: Słuchajta tubylczy ludu. To żadna zasługa Ordona tylko rodziców którzy walczyli o te sprawę. Wiem bo sama się w to angażowałam. Ordon niech się wstydzi, że tyle trzeba było mu tłumaczyć jak ważny jest remont tej ulicy…. Tylko, że czy ten remont w tym czasie ma sens???? Czy Ordon nie wie, że jak zaczną budować salę przy SP2 to mu ciężkie samochody zniszczą nową drogę???? Czy on ogarnia takie tematy???

  0
 5. Czy on w ogóle cokolwiek ogarnia, coraz częściej w to wątpię. Szczególnie jak patrze na mieszanie śniegu z ziemią w lasku, no i stawianie monstrualnych krawężników na JP II .

  0
 6. zastanów się gościu co piszesz. nie mieszkasz tam to nie zbieraj głosu. tobie zawsze "WESOŁO". PUKNIJ SIE W CZÓŁKO. tobie zawsze wszystko przeszkadza. patafian

  0
 7. Czy ktoś wam części mieszczuchom dogodzi.
  Remontować ulice -źle,dużo macie do zarzucenia.
  Nie remontować- powiesicie"psy' na burmistrzu.
  Ludzie zastanówcie się nad sobą , co w końcu chcecie.
  Może was wysiedlić,bloki wyburzyć a teren zaorać.
  A wy do lasu pod "wykroty"

  0
 8. 14(Czternastko)
  Ty się zastanów nad tym co piszesz bo najwyraźniej masz problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy.
  Nie remontować – źle
  Remontować i puścić na nową drogą tiry z ciężkim sprzętem żeby ją zniszczyli – źle
  Remontować i tirów nie wpuścić – dobrze.
  Marka Cherlawego Dziecka

  0
 9. Sprawdź jakie parametry eksploatacyjne będzie miała ta droga i dopiero pisz.
  Droga spełni wymagania, a ty nie siej fermentu że przejedzie kilka samochodów z materiałami budowlanymi i zepsuje drogę.
  Ucz się i później wyciągaj wnioski a nie bazgrol i wygłaszaj swoje wydumane teorie bez żadnej wiedzy w tym temacie.
  Twoja maksyma to" nie bo nie".

  0
 10. Ordon budowlaniec najpierw zrobi drogę potem puści na nią tiry.
  I chcesz wciskać ludziom że droga nie ucierpi? To zdjęcia zrobię po tym przejeździe.

  Ordon budowlaniec planty i lasek robi w mrozie.. robotnicy kopią w śniegu. Może też mi powiesz "że parametry" tych chodników alejek i tego wszystkiego są takie, że to przetrwa długie lata???

  0
 11. Jakim trzeba byc jelopem bezmozgowym aby chciec kolo przedszkola jezdzic szybciej jak 30 km,aby jadac do szkoly jechac szybciej jak 30 km,gdzie nie tylko na chodnikach ale i na jezdni znajduja sie idace do tej szkoly dzieci ,jak trzeba miec lepetyne bez wyobrazni jak ten z # 6

  0
 12. [quote][quote][quote][quote][quote][/quote][/quote][/quote][/quote][/quote] To tylko niektóre ,krótkie cytaty. Tylko tak potrafimy ze sobą dyskutować i nawzajem się szanować. Wstyd , zwykły wstyd.

  0
 13. Szanowni radni może kolejną ulicą do remontu powinna być ul. Anieli Krzywoń. Co na to przewodniczący rady,często nią jeździ i nie widzi w jakim ona jest stanie.

  0
 14. Wtedy Sikorskiego odnowią jak będzie tam mieszkał ktoś z radnych hihi.
  A tak na poważnie

  Przy jakichkolwiek kłopotach na remontowanym ( jakieś wahadło czy np tiry nie mogące podjechać pod górkę czy jakieś gabaryty i cała masa wypadków przy statoilu , skręcie na nisko) cały ruch – nie tylko osobówki ale też TIRy po 40 ton jedzie na tzw. stary objazd czyli właśnie Sikorskiego i dalej Majdańską i Sandomierską.

  Od strony Majdanu do torów nowiutki asfalcik płaski jak stół. – DA SIĘ ???

  Na stronie powiatu było info o przetargu ale bodajże na naprawę 600m drogi a gdzie reszta ??? ( nie pamiętam dokładnie – a strona z przetargami na powiecie leży) Zdaję sobie sprawę że to droga we władaniu powiatu ale jakiś lobbing lub w skrajnym przypadku przejęcie drogi w celu remontu jak najbardziej mi się wydaje odpowiednie.

  0
 15. Sikorskiego to drogą powiatowa. Zapytaj radnego powiatowego Lubery, co zrobił w tej sprawie? Dlaczego powiat nie wywiązuje się z obietnic złożonych jeszcze przez posła Plutę?

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here