ŚMIERTELNE POTRACENIE PIESZEJ W NOWEJ DĘBIE

15

Nie żyje 66-letnia kobieta potrącona przez opla. Do wypadku doszło dziś rano na ulicy Łagockiego w Nowej Dębie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Płynność ruchu na tym odcinku drogi krajowej nr 9 została przywrócona przed godz. 11.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku przy ulicy Łagockiego w Nowej Dębie, na drodze krajowej nr 9, gdzie około godz. 6:30 doszło do potrącenia pieszej. Kierujący oplem, 63-letni mężczyzna potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem. Mimo reanimacji, 66-letnia piesza zmarła. Policjanci potwierdzili, że kierowca opla był trzeźwy.

/Policja

0

15 KOMENTARZE

 1. uliczne a jeszcze było ciemno, ale W Nowej Dębie „na podstawie kilkunastoletnich obserwacji wschodów i zachodów słońca dla co niektórych było już wszystko widać”. I komu potrzebne są takie tragedie, może gdyby trochę później wyłączać lampy uliczne i wcześniej włączać …

  0
 2. dziś, 16:55
  Była to pora kiedy już nie świeciło się oświetlenie uliczne a jeszcze było ciemno, ale W Nowej Dębie „na podstawie kilkunastoletnich obserwacji wschodów i zachodów słońca dla co niektórych było już wszystko widać”. I komu potrzebne są takie tragedie, może gdyby trochę później wyłączać lampy uliczne i wcześniej włączać …

  0
  • Najgorszy jest moment wyłączenia świateł można się nieźle naciąć zwłaszcza jak dojeżdżasz właśnie do pasów.

   0
  • Mirko, „co niektórzy” jeżdżą do pracy na późniejszą godzinę i nie znają problemów gasnących lamp i porannych szarówek gdzie widoczność jest ograniczona.

   0
  • A może by tak przechodzić przez ulicę w miejscach do tego przeznaczonych.Problem tylko jeden,burki pokroju @Mirko dalej myślą że poruszają się po pastwisku.Cóż,jak jeszcze nie tak dawno chodziło się s.r.a.ć za stodołę…..

   0
 3. Niech nadal się świeci światło tylko w nocy, a gaśnie nad ranem bo przecież uczestnicy zabaw nocnych mogą mieć światłowstręt poimprezowy tuż nad ranem (chociaż to dla takich to środek nocy).
  A głupi ludzie niech biegną do pracy.
  A imprezowicz?
  …obudzi się w południe i będzie się zastanawiał co dziś MGOPS zaserwuje mu na obiadek bo wieczorkiem znów trzeba iść na melanż.

  0
 4. Może to nie ma nic wspólnego ze śmiertelnym potrąceniem, ale fakt wyłączania oświetlenia przed godziną siódmą rano, kiedy na mieście panuje spory ruch z wiadomych względów, powinno dać co niektórym do myślenia.

  Nigdy dotąd nigdzie, nie spotkałem sie z tego typu sytuacją.

  0
 5. Na odcinku STADION-RONDO ( ul rzeszowska) już dawno powinna byc sygnalizacja świetlna. W Opatowie i Iłży sie dało i ludzie nie muszą sie bać przechodząc przez pasy . W ND sie przebiega :)

  0
 6. Tylko parę metrów dalej było przejście dla pieszych ,starsi ludzie tak robią idą gdzie popadnie i nie patrzą na drogę ,wiem to bo mam tak w rodzinie osoba po 80 uważa że to inni maja uważać na nią i trzeba pilnować ale nie zawsze się da raz już by się skończyło tragicznie.Dlatego przykro dla rodziny jak taka osoba kończy w ten sposób życie .

  0
 7. Odchodząc od tematu słyszał ktoś coś że nasz wspaniałomyślny burmistrz kazał zamknąć wszystkie sklepy i lokale do 23 bo później straż miejska będzie mandaty wlepiać ponoć wczoraj byli już w odwiedzinach w piwnicy koło lasku

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here