Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

11

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku kolejowego. Doszło do niego na przejeździe w gminie Baranów Sandomierski. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny potrąconego przez lokomotywę.

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 22. na przejeździe kolejowym w miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 48-letni maszynista potrącił mężczyznę, który prowadząc rower nagle wszedł na tory wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. W wyniku odniesionych obrażeń potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Badanie alkomatem wykazało, że maszynista był trzeźwy.

KWP

0

11 KOMENTARZE

 1. te notki ze ten czy tamten był trzeźwy to już jakiś obłęd. Jedyne kryterium popełniania wypadków w Polsce….A może zwyczajna nieuwaga była…

  0
 2. Gdyby maszynista był pijany istniałoby prawdopodobieństwo, że wykonał gwałtowny manewr całym składem powodując wypadek. :>
  Tak poważnie – badanie alkomatem jak wiele innych zbędnych czynności jest przeprowadzane rutynowo w takich przypadkach by wykluczyć na 100% jak najwięcej niewiadomych.

  0
 3. [b]K-hujot, nie dość ze jesteś świńskim szowinistą, agentem PiSlamu, to jeszcze zabierasz głos w sprawach o których nie masz pojęcia.
  Aby tylko coś napisać, aby tylko inni widzieli że jeszcze dychasz. Zupełnie jak twój guru katchynski.
  [/b]

  0
 4. Gdzie ty widzisz kawałek pośladka?(jeżeli faktycznie to kawałek pośladka to przepraszam, bo nie jestem w stanie rozróżnić tej częsci ciała) szkoda chłopa.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here