Ranni w wypadku w Cmolasie

3

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu kolbuszowskiego. W wyniku zdarzenia w Cmolasie do szpitala trafiło pięciu mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku 17-20 lat. 

Do wypadku w Cmolasie doszło na drodze krajowej nr 9, na odcinku Kolbuszowa –Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski kierujący fiatem siena, jadąc w kierunku Kolbuszowej podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego samochód koziołkował i wpadł do w rowu. Razem z kierowcą, fiatem podróżowało czterech mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku od 17-20-lat.W wyniku zdarzenia wszyscy zostali ranni i przetransportowani do okolicznych szpitali.

Badanie 20-latka wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.

Nadleśnictwo Nowa Dęba
0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

3 KOMENTARZE

  1. wójt gminy powinien zareagować jakimiś komunikatami lub ogłoszeniami żeby jego mieszkańcy zaczęli jeździć swiadomie bo oni są naprawde zgrożeniem na tym terenie

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here