Burmistrz Wiesław Ordon wojewodą za Ewę Leniart?

27

Edycja: 01.04.2021, godz. 20:40. Poniższy news jest Prima aprilis’owym żartem. 

Jeżeli Ewa Leniart wygra przedterminowe wybory na prezydenta Rzeszowa, wówczas na fotelu wojewody powstanie wakat. Szef Podkarpackich struktur PiS Władysław Ortyl, rekomendował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu osobę Wiesława Ordona (PiS). Będzie to już drugi nowodębianin, który w ostatnim czasie zrobi karierę w stolicy województwa.

Ostatnio głośno było o „przeprowadzce” Krystiana Rzemienia do Rzeszowa. Za niecałe dwa miesiące podobny ruch może czekać burmistrza Wiesława Ordona, który jest przymierzany do fotela wojewody podkarpackiego. Stanie się tak pod warunkiem, że obecna wojewodzina wygra w majowych wyborach prezydenckich co jak pokazują wewnętrzne sondaże PiS jest bardzo możliwe. O zdanie pytaliśmy samego burmistrza Wiesława Ordona który potwierdził, że taka propozycja padła, jednakże ostateczne decyzje zapadną po zakończeniu rzeszowskich wyborów. Do tematu będziemy wracać.

27 KOMENTARZE

  1. A na etat burmistrza urzędu większość radnych rekomemduje radnego z Jasnej strony mocy z obecnym uposażeniem.
    Urząd przeniosą na ul. Jasną.

    • @Poranek,zastanawiałem się co taki smród unosi się po Nowej Dębie i wreszcie mam odpowiedź.@Porankowi zwieracze puściły i posrał się ze strachu.
      A tak na marginesie.Umyj facjatę i pocałuj w d u p ę burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba.Za darmo jajka zobaczysz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here