Kasia Wojciechowska wystartuje w ME w Irlandii

36

21-06-2012r.W najbliższy weekend w Irlandii, w miejscowości Glendalough odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych w biegach górskich. W reprezentacji Polski na tej imprezie wystapi zawodniczka naszego klubu MKS Stal Nowa Dęba Katarzyna Wojciechowska.

Będzie to drugi start naszej zawodniczki w zawodach tej rangi w zeszłym roku Kasia wystartowała w ME w Słowenii gdzie zajęła 19 miejsce. W tym roku Kasia wyjeżdża z mocnym postanowieniem zajecia lepszego miejsca. Czy to sie uda przekonamy sie w najbliższą niedzielę.– mówi trener Kasi Bogdan Karkut. Trzymajmy kciuki za nasza zawodniczkę!

/info

0

36 KOMENTARZE

 1. Niestety, ale to jest prawda Kasia za przelot do Irlandii musiała sobie zapłacić sama. Jedynie za udział w mistrzostwach koszty pokrył klub

  0
 2. to może na olimpiadę też sobie zapłaci i pojedzie !!! były eliminacje do tych mistrzostw ale się nie załapała jak widać kto ma pieniądze ten może dużo !!!!:(

  0
 3. każdy zawodnik, który jedzie musi płacić sobie za przelot, ale wszystkim pokrywa koszty klub. A po za tym myślisz, że jeśli dziewczyna nie biegała by dobrze to czy ktokolwiek pozwoliłby jej nawet za pieniądze pojechać ? "aaa" zastanów się nas tym co piszesz ..

  0
 4. Niestety. Lekkoatletyka to nie piłka i tu za większość rzeczy sie płaci z własnej kieszeni a o sponsorze to można pomarzyć. Ma go może kilkanaście lekkoatletów w kraju ze ścisłej czołówki światowej. A już sport młodzieżowy to leży totalnie bo politycy tak w Warszawie jak i w większości samorządów mają to w nosie.

  0
 5. Każdy może tylko nie ty. Jakby sie nie zakwalifikowała toby nie pojechała. Regulamin jest na stronie ME.Reprezentacja może liczyć maksymalnie 6 zawodników . Była 5 więc ma pełne prawo startu w reprezentacji. Nie biega w drużynie ale indywidualnie.
  Rozumiem ,że sie ucieszysz jak jej nie pójdzie.Fajne bo nasze.

  0
 6. "lol2" skąd masz takie informacje, że się nie zakwalifikowała? ja biegam do sklepu po piwo. to jak zapłace to też mogę lecieć?:)

  0
 7. "aaa" Kasia za przejazd na ME w Słowenii też musiała zapłacić chociaż miała mistrzostwo Polski dlatego jak nie jesteś w temacie to nie bądż aż takim ekspertem.A tak poza tym to przemawia przez ciebie złośliwość czy zazdrość no i może byś potrenował z nią tylko przez miesiąc to zobaczył byś jaka to frajda szkoła ,trening szkoła .trening bieg po kilka kilometrów w upałach po 34stopnie,a nie wypady ze znajomymi na miasto na lody na imprezy .Widzisz tylko ten "wyjazd "do Irlandii ,a zobacz tę harówę z jej strony i głupie komentarze takich jak ty.

  0
 8. to czemu Polski związek nie opłaca wyjazdu zawodników ? Tak jest na każdą ważna i liczącą się imprezę widać jak ważna to impreza jest !!! Skoro związek się odcina od tego. Ale życzę powodzenia:)

  0
 9. Po tekście widać,że złośliwe komentarze zamieszcza jakiś zakompleksiony i pewnie nie do końca zrealizowany lekkoatleta co to zazdrości koleżance sukcesów. Posłuchaj więc: Przynajmniej jedzie za swoje i jak wygra czy przegra to też za swoje a nie jak paru naszych wielkich lekkoatletów co to sie im wydaje że sa na szczycie świata bo reprezentują konkurencje niszowe przypadkiem tylko znajdujące sie w programie olimpijskim, a prawda jest taka że dostali na przygotowania z budżetu państwa kupę forsy,wożą się za pieniadze podatników i efektów nie ma żadnych. Miały być medale poszła masa pieniedzy w błoto i nic nie będzie. Powinni wziąść kredyt,trenować za swoje i dostać zwrot z bonusem jak będą efekty. Koszt przygotowań do IO to 10 miliardów złotych a tu ktoś złośliwy czepia sie dziewczyny,że zapłaciła za wyjazd na ME. Zapewniam Cię ,że twoja konkurencja jest o wiele mniej atrakcyjna i w ogóle nie zasługuje na dofinansowanie ,a rywalizacja jest tu taka,że bawi sie w to kilkanaście osób i możesz sie cieszyć ,że jest w programie IO od wielu lat bo teraz nikt by czegoś takiego nie wpuścił na Olimpiadę.Pozdrawiam Kasie!

  0
 10. 24 piszesz o konkurencjach niższowych ale przynajmniej są w programie IO a nie to co te Twoje biegi górskie !!! gdzie bawi sie garstka amatorów co nie istnieje na bieżni dziękuje :(

  0
 11. Najłatwiej jest pisać takie obelgi pod pseudonimem "aaa" albo lol2, bardzo dorosłe i bardzo mądre, gratuluje. No ale niestety Nowa Dęba charakteryzuje się tym, że jak komuś się lepiej powodzi czy po prostu coś mu w życiu wyjdzie to musi to być skomentowane wlaśnie w tak zlośliwy sposób. Ja akurat Kasie znam i wiem ile pracy i wysilku wklada w treningi, dlatego "aaa" czy jakis tam inny "lol2" zamknij po prostu ryj i wez sie za cos konstruktywnego, bo po tym co piszesz to musisz byc tak beznadziejny/a ze nie zasluzyles nawet na to ze jej stroj po treningu prac.

  0
 12. Kasiu ściskam kciuki, walcz i wygraj, aby malkontentom zamknąć usta, chociaż to chyba nie możliwe.

  do autora art.
  Jakie ME skónd taką rangę impry wtrzasnołeś Pan? ….. zakłamanie?????

  0
 13. ludzie Kasia oprócz górskich biega przełaje ,biegi uliczne i jestem ciekaw czy ci wszyscy co tak krytykują dokonali by tego co ona że wygrywa bieg na 5km a za 30 min biegnie 10km i tez wygrywa .Możecie zobaczyć sami na internecie ile osób startuje na raz i która dobiega Kasia.Ona przegania setki facetów i to nie zwykłych leszczy jak ci którzy tu popisują się swoimi komentarzami a poza tym jeżeli rodzice jej płacą za wyjazd na ME to tylko pozazdrościć takich rodziców że pomagają dziecku w rozwijaniu jego talentu a talent ta mała ma

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here